O nas

Stowarzyszenie Trudnych Małżeństw SYCHAR zostało wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego 1 października 2007 r. Członkami – założycielami stowarzyszenia są małżonkowie należący do Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHARr. Jesteśmy stowarzyszeniem posiadającym status organizacji pożytku publicznego.

Wspólnota Trudnych Małżeństw SYCHAR powstała w grudniu 2003 roku po tym, jak w Adwencie nauki rekolekcyjne głosiły osoby rozwiedzione do rozwiedzionych.

Charyzmatem wspólnoty jest wiara, że każde trudne sakramentalne małżeństwo przeżywające kryzys, ma szanse na uratowanie! Współpracując aktywnie z Jezusem Chrystusem - Bogiem w każdej sytuacji, nawet po ludzku patrząc beznadziejnej, możliwe jest odrodzenie małżeństwa.

Wspólnota Trudnych Małżeństw SYCHAR jest Wspólnotą Wiernej Miłości Małżeńskiej.