1procent

Stowarzyszenie Trudnych Małżeństw SYCHAR jest organizacją non-profit, założoną w 2007 roku przez małżonków sakramentalnych należących do Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR. Stowarzyszenie służy realizacji celów Wspólnoty - niesie pomoc małżonkom przeżywającym kryzys małżeński. Od stycznia 2009 roku Stowarzyszenie posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i jest wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod numerem: 0000288792. Podatnik może przekazać 1% podatku należnego fiskusowi na wsparcie organizacji, która realizuje działania pożytku publicznego. Jedną z takich organizacji jest nasze Stowarzyszenie.

UWAGA! Można przy wypełnianiu rocznego PIT-u skorzystać z internetowego serwisu www.pitroczny.pl, gdzie po rejestracji w serwisie, zupełnie za darmo, będzie można rozliczyć się ze swojego podatku dochodowego za poprzedni rok. W deklarację PIT zostanie automatycznie wpisany nr KRS oraz nazwa naszego Stowarzyszenia, na rzecz którego możecie Państwo przekazać jeden procent własnego podatku za poprzedni rok. Wystarczy kliknąć w poniższy banner:

program do pit - darmowy